Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Pluskowęsy - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3-go Maja

Chełmża(Pluskowęsy + 4 km)

398 370 zł37,94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zacisze Maja - Twoje miejsce nad Jeziorem w Chełmży niesamowita lokalizacja nowoczesna architektura bardzo atrakcyjne ceny Wyobraź sobie poranki z widokiem na taflę jeziora i wieczorne.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł68 m² 7 632,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Torunia kameralna kamienica Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie położone przy ul. Dobrzyńskiej w Toruniu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł68,20 m² 8 944,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Blisko umk | 3-pokojowe mieszkanie | cegła - 1 piętro | ul. Wąska - Bielany. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 68,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Toruń

Jar,Toruń(Pluskowęsy + 20 km)

724 765 zł83,02 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą - 83,02m2, znajdujące się na 2.piętrze. Możliwe zaaranżowanie 4 pokoi. Dodatkowo - 2 balkony. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł64,10 m² 9 188,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Duże mieszkanie z potencjałem Toruń Prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia o powierzchni użytkowej 60,1 m2 , zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

3 465 000 zł316 m² 10 965,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną pakiet pięciu w pełni wynajętych mieszkań zlokalizowanych w jednej kamienicy w doskonałej lokalizacji Torunia,.

Szczegóły ogłoszenia

279 300 zł48,29 m² 5 783,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **mieszkanie inwestycyjne z najemcą instytucjonalnym Toruń, ul. Poznańska** Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Zieleniec,Toruń(Pluskowęsy + 20 km)

530 000 zł64,30 m² 8 242,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Toruń na Bydgoskim Przedmieściu. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rubinkowo I,Toruń(Pluskowęsy + 20 km)

350 000 zł37,90 m² 9 234,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu, ul. Rydygiera dzielnica Rubinkowo I Ta nieruchomość została zaprojektowana tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61,70 m² 6 320,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego mieszkania do którego możesz od razu się wprowadzić ? Funkcjonalny układ ma dla Ciebie duże znaczenie? Zatrzymaj się! Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Przedstawiam na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pluskowęsy

Pluskowęsy,kujawsko-pomorskie

125 000 zł64 m² 1 953,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe zadbane mieszkanie W doskonałej cenie. Przedstawiam wyjątkowo atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 64m2 znajdującego się zaledwie 3 km od miejscowości Chełmża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pluskowęsy

Pluskowęsy,kujawsko-pomorskie

135 000 zł64 m² 2 109,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij